Pakistan Seli İnsani Yardım Kampanyası

Türkiye, on milyonlarca insanın sel ve su taşkınlarından etkilendiği Pakistan’a havadan ve karadan yardım elini uzatmaya devam ediyor. Dost ve.

Devamını Oku

E-devlet Sosyal Yardım Başvuruları

Kıymetli Vatandaşlarımız; Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Bürolarına gelmeden , Yardım başvurularınızı https://www.turkiye.gov.tr/aile-ve-sosyal-hizmetler-sosyal-yardim-basvuru-hizmeti ONLİNE BAŞVURU linkinden de yapabilirsiniz. Başvurunuz esnasında.

Devamını Oku

2022 Yılı Yakacak Yardımı Başvuruları

İkametinde doğalgaz aboneliği bulunmayan vatandaşlarımız için 2022 yılı yakacak yardımı müracaatları SYDV Vakfımız tarafından alınmaya başlanmıştır. Başvuruların İlçe Sosyal Yardımlaşma.

Devamını Oku

Muhtar Bilgi Sistemi

Projenin Konusu ve Amacı Muhtarların elektronik ortamda talep, istek, görüş, öneri ve şikayetlerini iletebilmelerini sağlamak, yapacakları taleplerin takip edilip raporlanması.

Devamını Oku

COVID-19’a Yakalanmamak İçin Öneriler

Mümkün olduğu kadar yurtdışına yolculuk yapılmaması önerilmektedir. Yurtdışına çıkışın zorunlu olduğu durumlarda aşağıdaki kurallara dikkat edilmelidir: Akut solunum yolu enfeksiyonlarının.

Devamını Oku

Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19)

Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir.

Devamını Oku